Hire G500 | 100.00m
Featured Model: Geda 500Z
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 100.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.40 x 1.60m |
| Lifting Capacity | 500kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
G500 for Hire: Hire G500
