Hire G500MB | 120.00m
Featured Model: Maber MB500
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 120.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.30 x 1.50m |
| Lifting Capacity | 500kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
G500MB for Hire: Hire G500MB
