Hire PG1200P7 | 150.00m
Featured Model: Geda 1200ZZP
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 150.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.40 x 3.20m |
| Lifting Capacity | 1500kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG1200P7 for Hire: Hire PG1200P7
