Hire PG1500P7 | 100.00m
Featured Model: Geda 1500ZZP
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 100.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 3.30 x 1.45m |
| Lifting Capacity | 2000kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG1500P7 for Hire: Hire PG1500P7
