Hire PG2000P20 | 350.00m
Featured Model: Stros NOV 2032 UP F4
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 350.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.49 x 3.10 x 2.40m |
| Lifting Capacity | 2000kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG2000P20 for Hire: Hire PG2000P20
