Hire PG300P3 | 50.00m
Featured Model: Geda 300ZZP
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 50.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.35 x 0.95m |
| Lifting Capacity | 500kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG300P3 for Hire: Hire PG300P3
