Hire PG3200P32 | 350m
Featured Model: Stros NOV 3242
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 350m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.99 x 4.10 x 2.40m |
| Lifting Capacity | 3200kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG3200P32 for Hire: Hire PG3200P32
