Hire PG500P5 | 100.00m
Featured Model: Geda 500ZZP
Machine Type: Hoist
Specifications
| Reach Height | 100.00m |
| Closed Length | m |
| Width | m |
| Cage Dimensions | 1.60 x 1.40m |
| Lifting Capacity | 850kg |
| Power | Electric |
| Platform Height | m |
| Closed Height | m |
| Weight | 0kg |
| IPAF Category | |
| Rotation | |
| Turning Radius |
PG500P5 for Hire: Hire PG500P5
